Neler Vadediyoruz

Sizi ve markalarınızı bu dönüştürücü yolculuğun bir parçası olmaya davet ediyoruz!

GRU Danışmanlık olarak müşterilerimize stratejik ve bütünlük odaklı hizmetler sunuyoruz. Müşteri merkezli iş ortaklığı, özelleştirilmiş iletişim stratejileri, güçlü medya ilişkileri, inovasyon ve yaratıcılık, esneklik ve adaptasyon yeteneği, başarıya odaklı sonuçlar elde etme gibi değerleri vadediyoruz. GRU Danışmanlık, sadece bir ajans değil, aynı zamanda bir iş ortağı ve yol arkadaşıdır. Biz, kurduğumuz ajansımızla birlikte, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak, onlara güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Dürüstlük, yaratıcılık ve etkinlik prensiplerimizin temeli olup, müşterilerimizin başarısını kendi başarımız olarak görüyoruz.

Stratejik İletişim Danışmanlığı

22 yılı aşkın bir deneyimle markanıza yönelik tecrübe odaklı, global bir vizyon sunuyoruz. Her müşterimiz için özel olarak tasarlanan iletişim stratejilerimiz, markanızın hedef kitlesi ile güçlü bir bağ kurmasını sağlayarak, sektördeki rakiplerinizden sıyrılmanıza yardımcı oluyor.

Networking

Bizim için sadece iş ilişkileri kurmak değil, aynı zamanda müşterilerimizin vizyonlarını ve çıkarlarını desteklemek anlamına geliyor. Bağları güçlendirmek, gelecekteki iş fırsatlarını yaratmamıza ve müşterilerimizi yenilikçi ortaklıklara yönlendirmemize olanak tanır. Bununla birlikte varolan tüm network’ümüz ile influencer, iş ortakları ve olası paydaşlarla bağlantı kurmayı sağlayarak markalarımızın ve iş ortaklarımızın erişimlerini genişleterek yeni olasılıklara kapı açılmasını sağlamak hedeflerimizden birtanesidir

Halkla İlişkiler ve Medya Danışmanlığı

Müşterilerimizin mesajını doğru bir şekilde iletmek, markalarını medyada yükseltmek ve kamuya güvenilir bir şekilde hitap etmek için çalışmaktadır. Hedef kitleye ulaşmak, güven inşa etmek ve markalarını ön plana çıkarmak için etkili ve yaratıcı iletişim stratejileri geliştiririz.  Medya ilişkilerinde güçlü ağımız, markanızı sadece duyurmakla kalmaz, aynı zamanda onu sektörde güvenilir kanaat lideri haline getirir. Basın ilişkileri, etkinlik yönetimi ve medya turlarıyla markayı veya kişilerin bilinirliğini arttırarak etkileşim yaratmak, birlikte başarı hikayesini yazmak ve markayı en güvenilir hale getirmek birincil önceliğimizdir.  Markalarımız ve müşterilerimizde başarı yükseldikçe, biz de birlikte zirveye ulaşıyoruz.

İç İletişim

Konusundaki uzmanlığımız, sadece çalışanlarınız arasında değil, aynı zamanda sizinle de güçlü bir iletişim köprüsü kurmamıza olanak tanır. Kurum kültürü oluşturmak, çalışan ile yönetim ve yönetici ekiplerinin doğru iletişim kurarak şirket bütünlüğünü sağlamak, çalışan aidiyet duygusu yaratmak, çalışan motivasyon etkinlikleri, yönetim ekibi liderlik çalışmaları gibi birçok strateji ile şirketi çalışanlarıyla var eden ve en iyi şirket olma yolundaki birincil hedef olan çalışan mutluluğu yaratmak amaçlı çalışmaları kişi sayısından bağımsız olarak şirketiniz için hazırlamaktayız. Biz, sadece bir ajans olmanın ötesinde, şirket kültürünüzü anlamaya çalışan ve bu doğrultuda etkili çözümler üreten bir ekip olarak yanınızdayız.

Lider / İtibar Yönetimi

Çalışmalarımız ile amacımız kişi veya şirketlerin miraslarını korumak, geleceğe yönelik yapılan tüm iletişim çalışmalarının doğru temellere dayanarak yapılmasını sağlamak, oluşabilecek yanlış algılamaların olmamasına yönelik çalışmalar yapmak ve olabilmiş hataları en doğu şekliyle yönetmek, kriz yönetimini sağlamak, sektörde veya bulunduğu toplumda güvenilir, ilkeli bir kanaat önderi olmasını sağlamak, doğru zamanda doğru yerde doğru şekilde iletişim kurmasını sağlamak, görünürlüğünü ve bilinirliğini iyi bir stratejik planlama ile yöneterek marka veya kişilerin saygınlıklarını ve imajlarını korumak, iyileştirmek veya düzenlemektir.

Kriz Yönetimi

Hiç ummadığımız durumlarla karşılaştığımızda ne yapacağımıza dair yol haritalarını oluşturmayı içerir. Bu zorlu süreçlerde, durumu etkin bir şekilde yönetmek, müşterilerimize güçlü bir şekilde destek vermek ve itibarlarını korumak için hızlı ve etkili adımlar atmaktayız.

 

GRU Danışmanlık olarak esnek adaptasyon yeteneğimizle ve tecrübelerimizle, değişen iş dünyasına hızlı bir şekilde ayak uydurarak sizinle birlikte büyüyoruz ve sizi bir aile gibi görüyoruz. Güçlü iletişim stratejilerimiz, etkili medya ilişkilerimiz ve sizinle kurduğumuz samimi bağ ile markanızın başarı hikayesini birlikte yazıyoruz. Biz, sizinle birlikte bu yolculukta başarının tadını çıkarmak için buradayız.