“ Kurumsal Liderlikten Girişimci Mükemmelliğe Vizyoner Bir Geçiş ”

GRU Danışmanlık Kurucusu ve Ajans Başkanı Gülten Ramazanoğlu

Gru Danışmanlık, global şirketlerde pazarlama ve iletişim alanlarında 22 yıldan fazla süredir üst düzey pozisyonlarda çalışmış olan Gülten Ramazanoğlu tarafından kurulmuştur. Beymen, Ericsson, Uber, Tiktok, Zip. Co gibi dünya devi şirketlerde Türkiye ve global ülke
sorumluluklarına sahip olmuş, tüm bu şirketlerin pazarlama, iç ve dış iletişim stratejilerini yönetmiş ve uygulamalarıyla birçok başarılı projeye imza atmıştır.

22 yılın ardından tüm bu deneyimlerini aktarmak amacıyla ajans kurarak bireylere, kurumlara ve kurum yönetici/ çalışanlarına iletişim alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır. Oluşturduğu bu birlik içerisinde çalıştığı tüm iş ortaklarını tek bir çatı altında toplayarak hem bireysel hem kurumsal çalışmalarla doğru iletişim stratejileri kurarak beraber büyümeyi hedeflemektedir. Temel değerleri, naiflik,güven, global bakış açısı, samimi iletişim ve açıklıktır.

Halkla ilişkiler, iç iletişim, kriz iletişimi, marka yönetimi, medya ilişkileri, etkinlik yönetimi ve pazarlama stratejileri gibi geniş bir yelpazede uzmanlık sağlayarak iş ortaklarının tüm iletişim ihtiyaçlarına kapsamlı çözümler sunmak ajansın birincil önceliğidir. Amaç, güven, global bakış açısı, samimiyet ve iletişim temel değerleri ile her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına odaklanarak özel stratejiler geliştirmektir. Müşteri merkezli yaklaşımında, iş ortaklarıyla sadece bir ajans müşterisi olmadıklarını, aynı zamanda bir yoldaş ve işbirliği içinde bir topluluk üyesi olduklarını vurgulamaktadır.